Köpek Oteli

Uluslararası standartlarda tasarlanmış ve inşa edilmiş, 120 köpek kapasiteli tesisimizde, her türlü ırk ve büyüklükteki köpekleri misafir edebiliyoruz. Tesisimizde kalan köpekler, 8 m2’lik yazlık ve kışlık alanlara ek olarak her biri için bağımsız tasarlanmış açık parkurlarda sınırsızca ve özgürce dolaşabilmenin keyfini çıkarıyor.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan tesisimiz pet eğitimi ve pet oteli alanında Türkiye’nin en büyük ve en iddialı köpek eğitim akademisi olma özelliğini taşıyor. pansiyon hizmeti alan dostlarımız,  bakım ve veterinerlik taramasına da tabi tutuluyor.

Huzurevi

Flydog Evcil Hayvan Hizmetleri olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle, çeşitli projelerde insanlığa koşulsuzca ve fedakarca hizmet etmiş operasyonel görev köpeklerinin emekliliklerini ve ömürlerinin son dönemlerini Silivri’deki tesisimizde huzurlu bir şekilde geçirmeleri için imkan sunuyoruz.

Ailenizin bir parçası olarak gördüğünüz köpeğinizin de ilerleyen yaşı nedeniyle profesyonel bakım ve ilgiye ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız, tesisimizde dostlarımız için huzurevi hizmeti de sunuyoruz.

Davranış Bozukluğu Tedavisi

Köpeklerde davranış bozuklukları farklılık gösterdiği gibi bu durum farklı sebeplere de dayanabiliyor.

Dostunuzun böyle bir ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, sizinle birlikte köpeğinizdeki çeşitli davranış bozuklukları için teşhis koyup, davranış bozukluğunu gidermek adına yapılabilecekler konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.

Yavru Köpek Danışmanlık

İnsanlarda olduğu gibi köpeklerde de erken yaşlarda sosyalleşleşme duygusunun gelişimi uzun vadede köpeğin davranışları üzerinde önemli bir etkiye sahip oluyor. Flydog Evcil Hayvan Hizmetleri olarak bu süreçte özellikle 2-6 ay arası köpeklerde uyum , sosyalleşme, karakter gelişimi gibi konularda danışmanlık  hizmetleri sağlıyoruz.

İtaat Eğitimi

İtaat Eğitiminde, köpeğinizin yaşadıgınız sosyal hayata uyum saglaması, birlikte paylaştıgınız hayatın konforlu olması  için belli bir tempo ve disiplin ile sizinle  komutları tasmalı olarak yerine getirebilmesi için genel  bir eğitim sunuyoruz.

Eğitime başlayacak dostlarımızın en az 6 aylık olmaları,aşılarının tam ve devam eden herhangibir rahatsızlıgının bulunmaması gerekmektedir

Koruma Eğitimi

    Bu eğitim sonunda, köpeğin sahibinin komutuyla veya sahibine yönelik tehdit edici bir davranışın sergilenmesi üzerine harekete geçmesi hedefleniyor. Tehdit kaynağını havlayarak veya ısırarak etkisiz hale getirmesi ve sahibinin komutu ile ısırmayı bırakması eğitim esnasında öğretiliyor.

    Ayrıca, Ev, İşyeri, Fabrika gibi alanların köpekleriniz tarafından korunması amacıylada kullanabileceginiz bu eğitimde  köpeğin  koruyacağı alana izinsiz girilmesi halinde önce havlayarak sahibini veya idarecisini uyarması, kötü niyetli kişiyi caydırması hedefleniyor. Köpekler, eğitim sırasında, alana girmek isteyen kişinin bu uyarıları dikkate almayarak devam etmesi halinde kişiyi ısırarak etkisiz hale getirmeyi ve  sahibinin veya idarecisinin komutu ile ısırmayı bırakmayı öğreniyor.

Köpeğinizin bu eğitimi alabilmesi için İtaat Eğitimini tamamlamış olması ve tesisimizde yapacagımız karakter testini geçmesi gerekiyor.

Petshop

Flydog tarafından özel olarak üretilen veya ithal edilen kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile  dostunuzun her türlü malzeme ve ekipman ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Flydog tarafından özel olarak üretilen ve tesisimizde kullandığımız köpek kulübelerimize göz atmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

Veterinerlik Hizmeti

Köpek sağlığı konusunda uzman ve tecrübeli veterinerimiz tarafından otel veya eğitim hizmeti alan köpeğinizin aşıları da dahil olmak üzere  rutin sağlık uygulama ve taramaları talep edilmesi halinde yapılmaktadır.

Dikkat edilmesi gerekenler noktalar

1

Rezervasyon yapmadan önce evcil hayvanınızın aşılarının güncel olduğundan emin olun.

2

  • Evcil hayvanınızın herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımadığından emin olun.

3

  • Evcil hayvanınızın özel ihtayaçları, diyeti vb.varsa rezervasyon esnasında mutlaka belirtin.

4

  • Tesisimize XXX aydan büyük evcil havyanlar kabul edilmektedir.

5

  • Yoğun sezonlarda önceden rezervasyon yaptırın.

Eğitim Merkezimiz

Tüm eğitimler Silivri’deki tesisimizde verilmekte olup, köpeğiniz eğitim boyunca ücretsiz olarak tesisimizde konaklayabiliyor.

Eğitimin süreleri ihtiyaca ve köpekten köpeğe göre farklıklık gösterebiliyor. Eğitim süreleri ve ücret yapılan durum değerlendirmesi sonucunda belirlenleniyor.